Staňte sa naším business brokerom

Voľná pozícia - obchodný zástupca (business broker)

Zaoberáme sa sprostredkovaním predaja fungujúcich firiem a v súčasnej dobe rozširujeme náš tím
o obchodných zástupcov. Pre každého z našich partnerov vypracujeme najvýhodnejšiu variantu spolupráce.

Náplňou práce je primárne vyhľadávanie investorov a podnikov určených na predaj. Naši obchodníci
sú odmeňovaní provízne - teda fixným percentom z objemu sprostredkovaných obchodov. Obchodníkovi tiež
vyplácame províziu za nájdenie investora alebo podniku na predaj. Hľadáme obchodných zástupcov pre:

Čo ponúkame?

Flexibilný pracovný čas

Predpokladáme, že náš obchodník si bude organizovať čas sám. Táto práca je teda vhodná na plný, ale aj na polovičný úväzok. Ohodnotenie je dané pracovitosťou obchodníka. Čím viac času venujete hľadaniu príležitostí, tým väčšie príjmy môžete dosiahnuť.

Nadštandardné výšky provízií

Keďže sú naši zástupcovia ohodnotení fixným percentom z provízie našej spoločnosti, už pri niekoľko uskutočnených obchodoch môže vaša odmena dosahovať viac ako 3 000 EUR mesačne.

Zázemie inovatívnej a rastúcej spoločnosti

Pri predaji firiem zabezpečujeme marketingovú, právnu a administratívnu podporu. Vďaka tomu sa môžete ako obchodník sústrediť výhradne na predaj. Naši zástupcovia majú tiež jedinečnú šancu byť jednými z prvých obchodníkov so spoločnosťami - tzv. "Business brokerom" na Slovensku a získať unikátne referencie do budúcna.

Práca kdekoľvek v Česku alebo na Slovensku

Miestom výkonu práce môže byť celá Česká republika alebo Slovensko, preto na sídle obchodníka nezáleží. Vlastný automobil je však výhodou.

Čo požadujeme?

Spolupracovať s nami môže každý, kto má záujem pracovať a zarábať. Právnická aj fyzická osoba.
Časová náročnosť a úspešnosť tejto práce je priamo úmerná odhodlaniu a schopnostiam
obchodníka, preto považujeme za najlepšiu formu odmeny províziu za úspešný predaj.

Práca preto nie je pre nikoho, kto očakáva stabilný fixný príjem. Hľadáme ľudí, ktorí veria svojim
schopnostiam a dokážu svojou pracovitosťou dosahovať nadštandardných príjmov.

Hľadáme niekoho, kto je

  • Schopný kriticky uvažovať
  • Komunikatívny
  • Flexibilný

Náplň vašej práce

Cieľom obchodnej činnosti je vyhľadávať fungujúce podniky na predaj a investorov, ktorí by o ne mohli
mať záujem. Ako tento cieľ bude obchodník dosahovať je z veľkej časti v jeho réžii.
Preto môžu byť výhodou predchádzajúce skúsenosti a vlastné kontakty.

Náplň práce teda bude zahŕňať najmä:

  • Kontaktovanie s klientmi a aktívne ponúkanie podnikov na predaj z existujúcej databázy
  • Vyhľadávanie potenciálnych predajcov zavedených firiem alebo podielov
  • Stretnutia a pravidelná komunikácia s klientmi
  • Podpora pri samotnom predaji podniku
  • Aktívne vyhľadávanie investorov

Staňte sa business brokerom

Chcem sa pridať