Ako kúpiť firmu cez InBase?

S nami nájdete tú správnu spoločnosť

5 krokov ku kúpe podniku z našej databázy

databáze podniků

1. Prezriete si databázu podnikov na predaj

V našej databáze nájdete podniky zo všetkých možných kategórií. U každého podniku je uvedený stručný opis činnosti, základné finančné informácie a súpis majetku. Vyberiete si ten, ktorý sa javí ako najvhodnejší pre vás a kontaktujte nás cez príslušný formulár.

odevzdáme informace

2. Poskytneme vám identifikáciu podniku a ďalšie informácie

Akonáhle prejavíte o niektorú z našich ponúk záujem, radi vám zašleme ďalšie konkrétnejšie informácie o firme. Tieto informácie však môžeme poskytnúť až po podpísaní dohody o mlčanlivosti, ktorú vám zašleme. V tejto fáze nám postačí zaslanie jej podpísanej kópie e-mailom.

domluvíme schůzku

3. Dohodneme schôdzku s predávajúcim

Keď si zaslané informácie poriadne zanalyzuje a usúdite, že vás daná firma stále zaujíma, dohodneme schôdzku s predávajúcim. Nasledovať môže viacero stretnutí, aby ste majiteľa a jeho firmu lepšie spoznali.

proběhne due dilligence

4. Prebehne previerka kupovaného podniku

V ďalšej fáze by malo nastať preverenie všetkých finančných, prevádzkových, majetkových a iných aspektov v danej spoločnosti. Previerku môžete s našou pomocou vykonať sami, alebo s pomocou vami zvoleného špecialistu na due diligence.

zajistíme právní záležitosti

5. Právne záležitosti môžete nechať na nás

V rámci našich služieb pre predávajúceho je tiež vytvorenie kompletnej prevodnej dokumentácie spojenej s predajom spoločnosti, zaistenie advokátskej úschovy a zápis prevodu do obchodného registra. Ak sa teda s predávajúcim nedohodnete inak, môžete tieto záležitosti nechať na nás.