O nás

Máme viac ako 5 rokov praxe a skúseností s predajom fungujúcich a ziskových firiem

InBase - robíme trh s podnikmi efektívnejším

Spoločnosť InBase s.r.o. vznikla v októbri roku 2015 ako projekt dvoch zakladateľov s myšlienkou zefektívnenia trhu firiem v Českej a Slovenskom republike. Vzorom pre projekt boli zahraničné portály, ktoré ale zakladatelia prispôsobili na špecifiká československého trhu. Platforma InBase sa postupne stala obľúbenou nielen u predávajúcich (najmä kvôli modernému prístupu business brokerov), tak pre investorov (pre prehľadnosť ponúk a štruktúrovanosť informácií). Behom pár rokov sa tak zakladateľom projektu podarilo vybudovať najväčšiu databázu zdravých a fungujúcich firiem na predaj v Českej republike a na Slovensku.


Napsali o nás:

penize komora czechcrunch penize

História spoločnosti

  • 2015Založenie spoločnosti
  • 2016Prvé úspešne realizované transakcie
  • 2017Rozšírenie na slovenský trh
  • 2018Štart sprostredkovania predaja neaktívnych spoločností
  • 201950 úspešne realizovaných transakcií
  • 2020Spustenie online valuačnej kalkulačky

Modernejší prístup k M&A poradenstvu

Od iných sprostredkovateľov sa líšime hlavne modernejším a efektívnejším prístupom k predajnému procesu, čo nám umožňuje pomáhať klientom za oveľa výhodnejších podmienok ako ostatní M&A poradci. Silnou stránkou spoločnosti InBase je najmä efektívny "matching", tj. spájanie predávajúcich s vhodnými kupujúcimi. Efektívny matching sme schopní zabezpečiť vďaka našej databáze firiem na predaj a databáze potenciálnych investorov.


V InBase sme vytvorili trh, kde sa stretáva ponuka a dopyt po fungujúcich a ziskových spoločnostiach, ale aj neaktívnych firmách. Vytvorenie takéhoto trhu ponúka nielen jednoduchší a efektívnejší spôsob propagácie pre majiteľov podnikov, ale aj širší a transparentnejší výber pre investorov. Nejde ale len o inzertný portál - klientov doprevádzame celým procesom od úvodnej konzultácie až po podpis prevodných zmlúv. Ku každému obchodnému prípadu pristupujeme individuálne.

Zoznámte sa s našim tímom

Ing. Michal Volník

jednatel společnosti

+420 702 929 980
volnik@inbase.cz

Ing. Tomáš Šuverík

jednatel spoločnosti

+420 731 788 155
suverik@inbase.cz

Naša vízia

Od svojho založenia sme sprostredkovali predaj a nákup niekoľkých desiatok spoločností v hodnote do 10 mil. €. Z portálu InBase chceme vybudovať najväčšieho sprostredkovateľa nákupu a predaja firiem v tomto segmente, pričom máme záujem neustále zvyšovať kvalitu a rozsah našich služieb. Medzi našimi víziami je tiež prepojenie všetkých sprostredkovateľov na trhu, čím by došlo k efektívnejšiemu prepojeniu predávajúcich a kupujúcich na trhu firiem.

Pokiaľ sa rozhodnete pre spoluprácu s InBase - urobíme všetko preto, aby ste boli s našimi službami spokojní.

Napíšte nám